Mikael Barrehag målning

Mikael Barrehag målning
Mikael Barrehag målning
Mikael Barrehag målning
Mikael Barrehag målning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARREHAG, Mikael (samtida): Svanar vid flodbank, signerad och daterad M Barrehag 97, olja på duk, 38x57 cm

183821

2013-05-06