Ludvig Richarde
2013-05-06
183823
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Fiskare i gryningsljus, signerad L. Richarde, 45x83 cm
Krackeleringar