Ludvig Richarde

Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Fiskare i gryningsljus, signerad L. Richarde, 45x83 cm

Krackeleringar

183823

2013-05-06