Bo-Åke Adamsson litografi

Bo-Åke Adamsson litografi
Bo-Åke Adamsson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Ridhuset i Sala, signerad Bo Åke Adamsson, 120/130, färglitografi, 49x62 cm

183824

2013-05-06