Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BJÖRK, Kurt (samtida): Tjocka släkten, tenn och koppar på ek, signerad och daterad Kurt Björk -69, 39x14 cm
183837
2013-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här