Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JANSSON, Rune (född 1918): "Ansats till vinter", signerad Rune Jansson och otydligt daterad, olja på duk, 45x53 cm
Krackeleringar
183851
2013-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här