Rune Janson oljemålning

Rune Janson oljemålning
Rune Janson oljemålning
Rune Janson oljemålning
Rune Janson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): "Ansats till vinter", signerad Rune Jansson och otydligt daterad, olja på duk, 45x53 cm

Krackeleringar

183851

2013-05-07