Gösta Werner akvarell

Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989): "Sommarnatt i en trålare", signerad G W, akvarell, 21x21 cm

183853

2013-05-07