Jorge Krallis etsning

Jorge Krallis etsning
Jorge Krallis etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRALLIS, Jorge (född 1937): "Jo-Jo", monogramsignerad och daterad 81, numrerad 180/200, färgetsning, 16,5x20,5 cm

183855

2013-05-07