Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "En god fångstdag", Lofoten, signerad och daterad M Huss W 1985, färglitografi, bladstorlek 71x60 cm, oramad

Tejprest på baksidan, hanteringsveck

183868

2013-05-06