Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "En god fångstdag", Lofoten, signerad och daterad M Huss W 1985, färglitografi, bladstorlek 71x60 cm, oramad
Tejprest på baksidan, hanteringsveck
183868
2013-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här