Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, Gemla, ca 1920/30-tal, bemålad, total höjd 100 cm

Slitage, lagning, sprickor

183888

2013-05-06