Vas Gunnar Wennerberg Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, signerad och daterad Gustavsberg G Wennerberg 1900, sgrafitto, dekor i mörkblått mot ljus fond, höjd 21,5 cm

Insida med krackeleringar

183910

2013-05-06