Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNA, marmor, 1800-tal, reliefdekor av rosor, två delar, höjd 44 cm
Skador, delar saknas
183927
2013-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här