Alabasterurna 1800-tal

Alabasterurna 1800-tal
Alabasterurna 1800-tal
Alabasterurna 1800-tal
Alabasterurna 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, marmor, 1800-tal, reliefdekor av rosor, två delar, höjd 44 cm

Skador, delar saknas

183927

2013-05-06