Lennart Rodhe färgserigrafi

Lennart Rodhe färgserigrafi
Lennart Rodhe färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1972, färgserigrafi, bladmått 44x54 cm

183935

2013-05-09