Lennart Rodhe färgserigrafi
2013-05-09
183935
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1972, färgserigrafi, bladmått 44x54 cm