Witold Palka olja

Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PALKA, Witold (född 1928): Symfoniorkester, signerad och daterad Palka.W 1980, olja på duk, 49x68 cm

183944

2013-05-06