Nils Nisse Zetterberg olja

Nils Nisse Zetterberg olja
Nils Nisse Zetterberg olja
Nils Nisse Zetterberg olja
Nils Nisse Zetterberg olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Landskap med figur, monogramsignerad Nisse Z och daterad -28, olja på duk, 38x55 cm

183945

2013-05-06