Nils Nisse Zetterberg olja
2013-05-06
183945
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Landskap med figur, monogramsignerad Nisse Z och daterad -28, olja på duk, 38x55 cm