Witold Palka olja

Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja
Witold Palka olja

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PALKA, Witold (född 1928): "Kawaleria", signerad och daterad Palka.W -75, olja på duk, 59x79 cm

183947

2013-05-06