C Göran Karlsson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, monogramsignerad CGK, 113/170, färglitografi, 38x28 cm

183950

2013-05-09