Japanska träsnitt 1800-tal

Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HIROSHIGE III (1842-94): Tsukiji hotel, Tokyo, obanformat 36x24 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, diptyk, Azuma bridge, Tokyo, dubbelt oban 35x48 cm, oramade

Båda med fläckar, småhål, lagningar

183997

2013-05-07