Japanska träsnitt 1800-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HIROSHIGE III (1842-94): Tsukiji hotel, Tokyo, obanformat 36x24 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, diptyk, Azuma bridge, Tokyo, dubbelt oban 35x48 cm, oramade
Båda med fläckar, småhål, lagningar
183997
2013-05-07