Stolar Östen Kristiansson

Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson
Stolar Östen Kristiansson

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, 1960-tal, Östen Kristiansson, Luxus, ek, svart läderklädsel, "Jaktstol 204"

Smärre skador och fläckar

184006

2013-05-10