Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal, Östen Kristiansson, Luxus, etikettmärkt Vittsjömöbel, ek, svart läderklädsel, "Jaktstol 204"
Smärre skador och fläckar
184009
2013-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här