Fåtölj Östen Kristiansson

Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson
Fåtölj Östen Kristiansson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, Östen Kristiansson, Luxus, etikettmärkt Vittsjömöbel, ek, svart läderklädsel, "Jaktstol 204"

Smärre skador och fläckar

184009

2013-05-10