Fåtölj Östen Kristiansson Luxus

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, Östen Kristiansson, Luxus, ek, svart läderklädsel, "Jaktstol 204"

Smärre skador och fläckar, spricka

184011

2013-05-10