Skåp i gustaviansk stil
2013-05-11
184027
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålat, profilerade dörrar, höjd 150, 137x45 cm, nyckel finns till nedre delen
Övre skåpluckor saknar nyckel, skador och färgbortfall