Skåp i gustaviansk stil

Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålat, profilerade dörrar, höjd 150, 137x45 cm, nyckel finns till nedre delen

Övre skåpluckor saknar nyckel, skador och färgbortfall

184027

2013-05-11