Omega stoppur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, stoppur, 1960-tal, svart urtavla med arabiska siffror, silverfärgad ytterring, dubbla centrumsekundvisare för mellantider, minutindikator, mattsvart boett av stål, diameter 54 mm, ytterfodral i röd plast
Smärre slitage
184031
2013-05-07