Omega stoppur

Omega stoppur
Omega stoppur
Omega stoppur
Omega stoppur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, stoppur, 1960-tal, svart urtavla med arabiska siffror, silverfärgad ytterring, dubbla centrumsekundvisare för mellantider, minutindikator, mattsvart boett av stål, diameter 54 mm, ytterfodral i röd plast

Smärre slitage

184031

2013-05-07