Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets början, nordeuropa, fanérat med mahogny, inredd med hyllplan, 4 lådor, höjd 217, 156x47 cm
Skador, senare lås och nyckelskyltar
184060
2013-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här