Bokskåp 1800-talets början nordeuropa
Closed
2013-05-09
184060
| Sold for | 36 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets början, nordeuropa, fanérat med mahogny, inredd med hyllplan, 4 lådor, höjd 217, 156x47 cm
Skador, senare lås och nyckelskyltar