Bokskåp 1800-talets början nordeuropa

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets början, nordeuropa, fanérat med mahogny, inredd med hyllplan, 4 lådor, höjd 217, 156x47 cm

Skador, senare lås och nyckelskyltar

184060

2013-05-09