Skåp senbarock
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKÅP, Tyskland, senbarock, fanérat med flertalet träslag, dekor av figurscen, förgyllda beslag, höjd 160, 118x55 cm, nyckel finns att avhämta på Utlämningen
Lös del medföljer, senare beslag, fanérskador, sprickor, omarbetat
184062
2013-05-10