Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Fruktstilleben, signerad och daterad v. Schantz 79, 100/220 färglitografi, 19x24 cm

184068

2013-05-07