Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Fruktstilleben, signerad och daterad v. Schantz 79, 100/220 färglitografi, 19x24 cm
184068
2013-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här