August Strindberg
Valmis
2013-05-07
184069
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
STRINDBERG, AUGUST, Samlade skrifter, I-LV, Albert Bonnier 1910-/20-tal, halvfranska band, 58 volymer (komplett med dubbletter på band IX, XLIX samt LIV)
Nötta band, några ryggar med skador, ej fullt genomgångna