August Strindberg

August Strindberg
August Strindberg
August Strindberg
August Strindberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRINDBERG, AUGUST, Samlade skrifter, I-LV, Albert Bonnier 1910-/20-tal, halvfranska band, 58 volymer (komplett med dubbletter på band IX, XLIX samt LIV)

Nötta band, några ryggar med skador, ej fullt genomgångna

184069

2013-05-07