August Strindberg
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRINDBERG, AUGUST, Samlade skrifter, I-LV, Albert Bonnier 1910-/20-tal, halvfranska band, 58 volymer (komplett med dubbletter på band IX, XLIX samt LIV)
Nötta band, några ryggar med skador, ej fullt genomgångna
184069
2013-05-07