Träskulpturer

Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROTFÅGEL, AMFIBIER, 4 st, Indonesien, 1900-tal, höjd 4-17 cm
PROVENIENS: Konstnären Einar Lynge-Ahlberg

184087

2013-05-17