Fiskbestick "Rosenholm"

Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FISKKNIVAR, 6 st, FISKGAFFLAR, 6 st, silver, modell Rosenholm, GAB, olika årsstämplar, 1960-tal, vikt ca 518 g

184092

2013-05-07