Matbestick silver "Rosenhom"

Matbestick silver
Matbestick silver
Matbestick silver
Matbestick silver
Matbestick silver
Matbestick silver

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGAFFLAR, 6 st, MATKNIVAR, 6 st, MATSKEDAR, 6 st, silver, modell Rosenholm, GAB, olika årsstämplar 1950/60-tal, vikt exkl. knivar ca 644 g

184095

2013-05-07