Akvareller 18/1900-tal England
2013-05-07
184113
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PRENDERGAST, W M (c. 1887): (2 st), 18/1900-tal, akvareller, landskapsvyer, monogramsignerade WMP, c:a 21x26 respektive 20x26 cm