Saltkar porfyr

Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SALTKAR, 1 par, porfyr, 1800-talets andra hälft, fasetterade, höjd 3, diameter 6,5 cm

Smärre nagg, ett kar med stor nagg

184115

2013-05-07