Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKARMATUR, 1950-tal, 3 svartlackerade plåtskärmar, bredd 53 cm
Bucklor
184121
2013-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här