Takarmatur 1950-tal

Takarmatur 1950-tal
Takarmatur 1950-tal
Takarmatur 1950-tal
Takarmatur 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKARMATUR, 1950-tal, 3 svartlackerade plåtskärmar, bredd 53 cm

Bucklor

184121

2013-05-07