Dekorelement Kina

Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, skuret och bronserat trä, 43x30 cm

Skador

184124

2013-05-07