Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, Mado, Frankrike 1910/20-tal, emaljmålad dekor av blommor och blad i rött och grönt mot marmorerad fond i gult och brunt, signerad Mado, höjd 10, längd 25 cm
184144
2013-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här