Skål Mado Frankrike 1910/20-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Skål, Mado, Frankrike 1910/20-tal, emaljmålad dekor av blommor och blad i rött och grönt mot marmorerad fond i gult och brunt, signerad Mado, höjd 10, längd 25 cm

184144

2013-05-09