Sissela Wibom olja

Sissela Wibom olja
Sissela Wibom olja
Sissela Wibom olja
Sissela Wibom olja
Sissela Wibom olja
Sissela Wibom olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WIBOM, Sissel (född 1962): Stilleben, monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo Sissel Wibom 1986, olja på duk, 65x92 cm

184152

2013-05-07