Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
MATTA, antik, Sverige, vävd och broderad, monogrammärkt och daterad IID 1809, ca 145x118 cm
Åldersrelaterad bruksslitage samt med laglappar
184169
2013-05-08