Matta Sverige 1800-tal

Matta Sverige 1800-tal
Matta Sverige 1800-tal
Matta Sverige 1800-tal
Matta Sverige 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MATTA, antik, Sverige, vävd och broderad, monogrammärkt och daterad IID 1809, ca 145x118 cm

Åldersrelaterad bruksslitage samt med laglappar

184169

2013-05-08