Textil Sverige 1800-tal

Textil Sverige 1800-tal
Textil Sverige 1800-tal
Textil Sverige 1800-tal
Textil Sverige 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEXTIL, antik, Sverige, frontstycke till åkdyna/agedyna, daterad 1848, 100x52 cm

Hål och slitage

184170

2013-05-08