Zamy Steynowitz kolorerad färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STEYNOWITZ, Zamy (Israel, född 1951): Figurkomposition, signerad, 22/275, serigrafi med handkolorering, 50x70 cm
Kuntoraportti
184180
Päivämäärä:
2013-05-08