Zamy Steynowitz kolorerad färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STEYNOWITZ, Zamy (Israel, född 1951): Figurkomposition, signerad, 22/275, serigrafi med handkolorering, 50x70 cm

Kuntoraportti

184180

Päivämäärä:

2013-05-08