Werner Pfeiffer blandteknik

Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PFEIFFER, Werner (född 1946): "Pendulum", signerad och numrerad Werner Pfeiffer 8/30, blandteknik, 39x48 cm

184187

2013-05-08