Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med skepp, otydligt signerad, olja på duk, 34x56 cm

Färgbortfall längst ned vid kanten, lagningar

184189

2013-05-09