Snedklaffsekretär 1700-tal

Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad med mahogny, intarsia, bakstycke med påskrift "Till Anders Henrik Falk från dess fader 26/4-87", höjd107, 109x52 cm

Lösa delar medföljer, slitageskador, sprickor, nyckel finns

184192

2013-05-10