Snedklaffsekretär 1700-tal
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad med mahogny, intarsia, bakstycke med påskrift "Till Anders Henrik Falk från dess fader 26/4-87", höjd107, 109x52 cm
Lösa delar medföljer, slitageskador, sprickor, nyckel finns
184192
2013-05-10