Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Komposition, signerad och daterad 04 Kristian Krokfors, olja på duk, 70x99 cm
Smärre ytskador
184199
2013-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här