Kristian Krokfors oljemålning

Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Komposition, signerad och daterad 04 Kristian Krokfors, olja på duk, 70x99 cm

Smärre ytskador

184199

2013-05-08