Kristian Krokfors oljemålning
Closed
2013-05-08
184199
| Sold for | 6 800 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Komposition, signerad och daterad 04 Kristian Krokfors, olja på duk, 70x99 cm
Smärre ytskador