Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas, 1928-2008):(4), landskapsbilder samt stuginteriör, signerad och daterad Stig Claesson 79, färglitografier, 257/270, 40x50 cm vardera
184203
2013-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här