Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUMLIEN, Akke (1884-1949): Motiv från Stockholms skärgård, signerad Akke Kumlien -44, olja på duk, 26,5x32,5 cm
184213
2013-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här