Akke Kumlien oljemålning

Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUMLIEN, Akke (1884-1949): Motiv från Stockholms skärgård, signerad Akke Kumlien -44, olja på duk, 26,5x32,5 cm

184213

2013-05-08