Kaffeservisdelar Lidköping Forseth

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESERVISDELAR, udda, porslin, Einar Forseth, ALP Lidköping
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth

Smärre slitage

184248

2013-05-08